Evkan Gıda İnşaat ve San. Tic. A.Ş.

 

Evkan Web Sitesine Hoş Geldiniz!

Evkan Gıda İnşaat ve Pazarlama Ticaret Anonim Şirketi 2002 yılında kurulmuştur. Başlıca faaliyet alanlarımız Rusya Federasyonunda Yaş Meyve ve Sebze Hali işletmeciliği, Hidrofor, Genleşme Tankları, Akümülasyon ve Kombi Genleşme Tankları satışıdır.

service Name

F.O.R.T Rostov Meyve Sebze Hali

F.O.R.T. (Rostov Yaş Meyve Sebze Hali) Rostov-Aksay da faaliyet gösteren ve Türk-Rus ortak girişiminin kurduğu bir şirkettir. 91.388 m2’ lik arsa alanı üzerinde inşaata başlayan proje, 104 adedi soğuk hava depolu olmak üzere toplam toplam 188 adet Satış Biriminden (Hal) oluşmaktadır.

futuron

Turvasa Gıda

Şirketimiz Turvasa markasıyla Tarımcılık ve Gıda sektöründe üretici ve ihracatçı olarak faaliyet göstermekte olup, başlıca ihraç ettiğimiz ürünler; Kuru İncir,Kuru Üzüm, Kuru Kayısı,Kayısı Çekirdeği,Kuru Elma, Kuru Erik, İç Çam Fıstığı , Fındık, Ceviz,Kestane, Badem, Kültür Mantarı, Yabani Mantar, Kurutulmuş Domates, Domates Pudrası, Biber çeşitleri, Zeytin, Zeytinyağı, Zeytin Çayı, Zeytin Ekstraktı, Mandalina, Elma, Nar ve Portakal’dır.

service Name

Diğer Sektörler

Şirketimiz diğer birçok sektörde de faaliyet göstermektedir. Bunlar arasında Hidroforlar, Çimento ihracatı, Su ve Gaz Bağlantı Flexleri, Matbaa Hizmetleri ve Hassas Eğimölçerler gelmektedir. Menüden detaylara ulaşabilirsiniz.