Evkan Gıda İnşaat ve San. Tic. A.Ş.

 

HAKKIMIZDA

Evkan İlk Madde Mamul Madde Pazarlama Ticaret Anonim Şirketi 2002 yılında kurulmuş olup Başlıca faaliyet alanlarımız Rusya Federasyonunda Yaş Meyve ve Sebze Hali işletmeciliği, Hidrofor, Genleşme Tankları, Akümülasyon ve Kombi Genleşme Tankları satışıdır.

RUSYA

Kardeş firmamız Ruscom ile birlikte seneler evvel “Berocka” çatısı altında başladığımız deri ve kürk mağazacılığı faaliyetlerimizi Rostov ve Aksay şehirlerinin orta noktasında bulunan bir alanda eşi olmayan bir meyve-sebze hali yapımı ve işletmeciliği konusunda yaptığımız yatırım ile büyükmekteyiz. Mevcut proje 90,000 m2 üzerinde ülkemizden ve komşu ülkelerden Rostov bölgesine giren yaş meyve ve sebzeleri 104 adet soğuk hava depolu ve 80 adet dökme depoda muhafaza etme ve pazarlama sistemi üzerine kurulmuştur. İçerisinde bulunan gümrükleme alanı, tır ve otomobil parkı, banka şubesi ve şoförlere sağlanan konaklama alanı ile eşi benzeri bulunmayan bir komplekstir.

GAMBİYA (Batı Afrika)

  • TURKGAM LTD ile stratejik ortaklık,
  • Gambiya ve Batı Afrika'da bulunan başlıca Ginea-Bissou, Sierra-Leone ve diğer ülkelerde, her türlü alt yapı ve üst yapı projeleri
  • Gambiya'dan dünyanın her yerine mango ve susam ihracatı
  • Sierra-Leone'den kütük ve tarım ürünleri ihracatı
  • Gambiya merkez olmak kaydı ile Batı Afrika ülkelerinde sağlık-eğitim alanında danışmanlık hizmetleri

Amacımız; Konularında uzman çalışanlarımızla, Piyasa şartlarında en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmetleri sunmak ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.